Aktuality

OBJEVTE NOVÝ D-MAX

OBJEVTE NOVÝ D-MAX!

MAXIMÁLNÍ PICK-UP

Vítejte v nové generaci spolehlivosti. Isuzu D-Max byl vyvinut tak, aby odolal nejnáročnějším podmínkám, a nabízí vše, co potřebujete, stylově a pohodlně pro vaše další dobrodružství. S užitečným zatížením až 1,1 t a nákladem přívěsu až 3,5 t můžete zvládnout všechny výzvy. Ať už v práci nebo ve svém volném čase. K tomu se přidává zvýšená bezpečnost, kterou poskytuje Advanced Driver Assistance System (ADAS) od ISUZU , což potvrzuje 5hvězdičkové hodnocení bezpečnosti Euro NCAP pro celou řadu.

 
VHODNÝ MODEL PRO KAŽDÉHO
Nový D-MAX bude k dispozici se třemi typy kabin:
Single Cab, Space Cab a Double Cab
a se čtyřmi variantami modelů: L, LS, LSE a novým špičkovým modelem V-CROSS.

 

 ODVEZE COKOLI KAMKOLI
D-MAX v sobě snoubí robustnost se špičkovou technickou výbavou a výkonem. Výsledek?
Užitečná hmotnost 1,1 tuny, zatížení přívěsu 3,5 tuny a připojitelný pohon všech kol.
Stručně řečeno: více výkonu, více síly, více pohybu.

 

5 HVĚZD BEZPEČNOSTI OD EURO NCAP

Každý model Isuzu D-MAX má řadu bezpečnostních funkcí, které pracují automaticky, a neúnavně tak přispívají k vaší ochraně. Pokročilý asistenční systém ISUZU (ADAS), který je součástí standardní výbavy všech modelů D-MAX, se stará o bezpečnější a pohodlnější jízdu. Nejmodernější senzory a sada kamer nepřetržitě monitorují okolí vozu, aby vám opravdu nic neuniklo.

 

MOTOR, KTERÝ VÁS ŽENE VPŘED

Inovovaný 1,9litrový přeplňovaný vznětový motor se vstřikováním Common rail a výkonem 120 KW (163 koní) uvede do pohybu až 1,1 tuny užitečné hmotnosti a 3,5 tuny zatížení přívěsu. Poprvé je do něj integrována technologie D-MAX AdBlue pro snížení emisí oxidů dusíku.