Isuzu D-MAX SINGLE CAB CHASSIS - NÁSTAVBY

Isuzu D-MAX to je robustní karoserie, vysoký výkon motoru, spolehlivost a design. Na těchto vlastnostech je stojí úspěšnost D-MAXu.

    

D-MAX se na náš trh dodává v modifikacích jako Single Cab, Space Cab nebo Double Cab s jednou motorizací - vznětovým čtyřválcem o obsahu 1.9 l bez SCR (močovina). Spotřeba v kombinovaném provozu je od 7,4 do 8,4 l/100 km dle provedení nástavby. Agregát je doplněn manuální šestistupňovou převodovkou, nebo volitelně automatickou šestistupňovou převodovkou.

Varianty Single Cab a Space Cab se dodávají pro možnost dodatečných nástaveb i v provedení kabina + šasí. Celá modelová řada D-MAX je dodávána s možností pohonu 4WD s redukčním převodem, ale pokud by zákazník požadoval pouze možnost 2WD, je zde možnost využít model Single-Cab, který je v provedení jak 4x2 tak 4x4. D-MAX s užitnou nosností vozidla 1 tuny, je schopen vléct až tří tunový přívěs.

D-MAX je pick-up který splňuje současné normy ochrany životního prostředí EURO 6. Vysokou míru bezpečnosti zajišťuje zpevněná kabina, k základnímu vybavení patří šest airbagů pro řidiče a spolujezdce (přední, boční a hlavové), denní svícení... Standardní výbava mimo jiné obsahuje ABS s elektronickým rozdělením brzdné síly (EBD), inteligentní brzdový asistent (BA) podporující nouzové brzdění, kontrola stability (ESC) a kontrola trakce (TCS).

Na uvedeném videu je možno vidět v činnosti elektronický diferenciál, jehož čidla 4.000x/sekundu vyhodnocují obvodovou rychlost kol...

Předváděcí jízda
Mám zájem o vozidlo